Ljekarna "Centar" vrši službu noćnog dežurstva tijekom cijele godine od 20:00 - 08:00

"Korzo"

Korzo 22, Rijeka
051 211 036
korzo@ljekarna-jadran.hr
Radnim danom 07:00 -20:00
Subotom 08:00 - 13:00
Voditelj : Ivona Kalebić Miškulin, mag.pharm.

"Brajda"

Krešimirova 24, Rijeka
051 213 732
brajda@ljekarna-jadran.hr
Radnim danom 07:00 -20:00
Subotom 08:00 - 13:00
Voditelj : Ivana Božić Šakan, mag.pharm.

"Kazalištu"

Uljarska 3, Rijeka
051 211 479
kazalistu@ljekarna-jadran.hr
Radnim danom 07:00 -20:00
Subotom 08:00 - 13:00
Voditelj : Mirjana Žilić, mag.pharm.

"Centar"

Riva 18, Rijeka
051 213 101
centar@ljekarna-jadran.hr
Radnim danom 07:00 -20:00
Subotom 08:00 - 13:00
Voditelj : Nađa Rekić, mag.pharm.
 

"Zamet"

A. Turka 2, Rijeka
051 264 717
zamet@ljekarna-jadran.hr
Radnim danom 07:00 -20:00
Subotom 08:00 - 13:00
Voditelj : Sandra Franić, mag.pharm.

"Riva boduli"

Zagrebačka 23c, Rijeka
051 215 301
rivaboduli@ljekarna-jadran.hr
Radnim danom 07:00 - 20:00
Subotom 08:00 - 13:00
Voditelj : Dana Arefijev, mag.pharm.

"Strossmayer"

Petra Jurčića 2a, Rijeka
051 371 127
strossmayer@ljekarna-jadran.hr
Radnim danom 07:00 - 20:00
Subotom 08:00 - 13:00
Voditelj : Monika Zbašnik, mag.pharm.

"Vrbovsko"

Dobra 12, Vrbovsko
051 875 219
vrbovsko@ljekarna-jadran.hr
Radnim danom 07:00 - 20:00
Subotom 08:00 - 13:00
Voditelj : Vesna Šimunec, mag.pharm.

"Bakar"

Weberova 147/a, Bakar
051 761 319
bakar@ljekarna-jadran.hr
pon, sri, pet 07:00 - 15:00
utorak i četvrtak 12:00 - 20:00
Subotom ne radi
Voditelj : Selma Ferhatović, mah.pharm.

"Šilo"

Stara cesta 4, Šilo
051 852 161
silo@ljekarna-jadran.hr
Neparni datumi od 07:00 do 15:00
Parni datumi od 12:00 do 20:00
Subotom ne radi
Voditelj : Marijana Barbalić, mag.pharm.

"Cres"

Trg Frane Petrića 4, Cres
051 571 243
cres@ljekarna-jadran.hr
Radnim danom od 08:00 do 13:00 i od 18:00 do 20:00
Subotom od 08:00 do 13:00
Voditelj : Dragica Ivčević-Samaržija, mag.pharm.

"Klana"

Klana 63, Klana
051 808 168
klana@ljekarna-jadran.hr
pon, sri, pet 07:00 - 15:00
utorak i četvrtak 12:00 - 20:00
subotom ne radi
Voditelj : Gordana Saftić, mag.pharm.
 

"Lovran"

Šetalište Maršala Tita 46, Lovran
051 291 051
lovran@ljekarna-jadran.hr
Radnim danom 07:00 - 20:00
Subotom 08:00 - 13:00
Voditelj : Sanjin Sirotnjak, mag.pharm.

"Novi Vinodolski"

Korzo hrvatskih branitelja 17, Novi Vinodolski
051 244 354
novi@ljekarna-jadran.hr
Radnim danom od 07:00 do 20:00
Subotom 08:00 - 13:00
Voditelj : Antonio Šare, mah.pharm.

"Škurinje"

Osječka bb, Rijeka
051 266 416
skurinje@ljekarna-jadran.hr
Radnim danom 07:00 - 20:00
Subotom 08:00 - 13:00
Voditelj : Ana Vlaić Vejzović, mag.pharm.

"Belveder"

Tizianova 5c, Rijeka
051 515 120
belveder@ljekarna-jadran.hr
Radnim danom 07:00 - 20:00
Subotom 08:00 - 13:00
Voditelj : Maja Savić, mag.pharm.