Ljekarna "Centar" vrši službu noćnog dežurstva tijekom cijele godine od 20:00 - 07:00

"Korzo"

Korzo 22, Rijeka
051 211 036
korzo@ljekarna-jadran.hr
Radnim danom 07:00 -20:00
Subotom 07:00 - 13:00

"Brajda"

Krešimirova 24, Rijeka
051 213 732
brajda@ljekarna-jadran.hr
Radnim danom 07:00 -20:00
Subotom 07:00 - 13:00

"Kazalištu"

Uljarska 3, Rijeka
051 211 479
kazalistu@ljekarna-jadran.hr
Radnim danom 07:00 -20:00
Subotom 07:00 - 13:00

"Centar"

Riva 18, Rijeka
051 213 101
centar@ljekarna-jadran.hr
Radnim danom 07:00 -20:00
Subotom 07:00 - 13:00

"Zamet"

A. Turka 2, Rijeka
051 264 717
zamet@ljekarna-jadran.hr
Radnim danom 07:00 -20:00
Subotom 07:00 - 13:00

"Riva boduli"

Zagrebačka 23c, Rijeka
051 215 301
rivaboduli@ljekarna-jadran.hr
Radnim danom 07:00 - 20:00
Subotom 07:00 - 13:00

"Strossmayer"

Petra Jurčića 2a, Rijeka
051 371 127
bakar@ljekarna-jadran.hr
Radnim danom 07:00 - 20:00
Subotom 07:00 - 13:00

"Vrbovsko"

Dobra 12, Vrbovsko
051 875 219
vrbovsko@ljekarna-jadran.hr
Radnim danom 07:00 - 20:00
Subotom 07:00 - 13:00

"Bakar"

Weberova 147/a, Bakar
051 761 319
bakar@ljekarna-jadran.hr
pon, sri, pet 07:00 - 14:30
utorak i četvrtak 12:00 - 20:00
II. subota u mjesecu 07:30 - 13:30

"Šilo"

Stara cesta 4, Šilo
051 852 161
silo@ljekarna-jadran.hr
Neparni datumi od 07:00 do 15.00
Parni datumi od 12:00 do 20:00
Subotom zatvoreno

"Cres"

Trg Frane Petrića 4, Cres
051 571 243
cres@ljekarna-jadran.hr
Radnim danom od 08:00 do 13:00 i od 18:00 do 20:00,
18:00 - 20:00
Subotom od 08:00 - 13:00

"Klana"

Klana 63, Klana
051 808 168
klana@ljekarna-jadran.hr
pon, sri, pet 07:00 - 15:00
utorak i četvrtak 12:00 - 20:00
subotom ne radi

"Lovran"

Šetalište Maršala Tita 46, Lovran
051 291 051
lovran@ljekarna-jadran.hr
Radnim danom 07:00 - 20:00
Subotom 07:00 - 13:00

"Novi Vinodolski"

Korzo hrvatskih branitelja 17, Novi Vinodolski
051 244 354
novi@ljekarna-jadran.hr
Radnim danom 07:00 - 20:00
Subotom 07:00 - 13:00